Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Module
el: Μονάδα

en: Update status
el: Ενημέρωση κατάστασης λειτουργίας

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: OK
el: ΟΚ

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: General
el: Γενικά

en: Role
el: Ρόλος

en: Users
el: Χρήστες

en: Last checked
el: Τελευταίος έλεγχος

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Emergency
el: Έκτακτη ανάγκη

en: The name of the site.
el: Το όνομα του ιστοτόπου

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Critical
el: Κρίσιμο

en: Warnings found
el: Βρέθηκαν προειδοποιήσεις

en: Errors found
el: Βρέθηκαν σφάλματα
