Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Item
si: අයිතමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Error
si: දෝෂය

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
