Robolytix (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Remove
az: Çıxart

en: Update
az: Yeniləmə

en: Statistics
az: Statistika

en: Create
az: Yaradıldı
