Robolytix (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Create
el: Δημιουργία
