Robolytix (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Remove
eo: Forigu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Create
eo: Kreu
