Robolytix (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Remove
et: Eemalda

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Update
et: Uuenda

en: Statistics
et: Statistika

en: Create
et: Loo
