Robolytix (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Update
eu: Eguneratu

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Create
eu: Sortu
