Robolytix (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Remove
it: Elimina

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Update
it: Aggiorna

en: Statistics
it: Statistiche

en: Create
it: Crea
