Robolytix (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Remove
lv: Izņemt

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Statistics
lv: Statistika

en: Create
lv: Izveidot

en: Select content type
lv: Izvēlieties satura tipu
