Robolytix (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Remove
uk: Вилучити

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Update
uk: Оновити

en: Statistics
uk: Статистика

en: Create
uk: Створити

en: Custom fields
uk: Власні поля
