Robolytix (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Update
hu: Frissítés

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Create
hu: Létrehozás

en: Custom fields
hu: Egyéni mezők
