Robolytix (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Create
hy: Ստեղծել
