Robolytix (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Remove
ro: Elimină

en: General settings
ro: Setări generale

en: Update
ro: Actualizare

en: Statistics
ro: Statistici

en: Create
ro: Crează
