Robolytix (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Remove
sl: Odstrani

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Update
sl: Posodobitev

en: Statistics
sl: Statistika
