Robolytix (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Remove
vi: Xoá

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Update
vi: Cập nhật

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Create
vi: Tạo
