Robolytix (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Create
bo: གསར་བཟོ
