Robolytix (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Create
hi: बनाएँ
