Robolytix (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Update
ne: अपडेट

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Create
ne: सिर्जना
