Robolytix (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Create
te: సృష్టించు
