Robotic Theme (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: General
gu: સામાન્ય

en: Tools
gu: સાધનો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
