Robotic Theme (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Url
sq: Adresa Url

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
