Robotic Theme (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Url
hu: Webcím

en: General
hu: Általános

en: Class
hu: Osztály

en: Tools
hu: Eszközök

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Front Page Slideshow
hu: Főoldali diavetítés

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Need help?
hu: Segítségre van szükség?

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
hu: <a href="@poweredby">Drupal</a> alapú webhely

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: feature
hu: jellemző

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Header Background Color
hu: Fejléc háttérszíne

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
hu: Ennek a beállításnak a kiválasztásával lehet a diavetítést megjeleníteni a főoldalon. Az opció kikapcsolásával elrejthető.

en: Toggle navigation
hu: Navigáció átkapcsolása

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: First page
hu: Első oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: THEMETITLE settings
hu: THEMETITLE beállításai
