Robotic Theme (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Url
nl: URL

en: General
nl: Algemeen

en: Class
nl: Klasse

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Front Page Slideshow
nl: Frontpage Slideshow

en: Pagination
nl: Paginering

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Need help?
nl: Hulp nodig?

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
nl: Selecteer deze optie om de slideshow op de voorpagina te tonen. Deselecteer om te verbergen.

en: Show Slideshow
nl: Slideshow tonen

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
