Robotic Theme (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: General
vi: Tổng quát

en: Class
vi: Lớp

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
vi: Sử dụng <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: Previous page
vi: Trang trước
