Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha12) - en to ht translation catalogue (27 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Strong
ht: Fò

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
