Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: all
af: alle

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: View
af: Wys

en: Upload
af: Oplaai

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur
