Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: View
ast: Vista

en: Upload
ast: Xubir

en: Created
ast: Fechu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Link color
ast: Color del enllaz
