Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Upload
bn: আপলোড

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: About
bn: সম্পর্কে
