Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: all
eu: denak

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: View
eu: Bista

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Event
eu: Gertaera

en: Upload
eu: Igo

en: Created
eu: Sortua

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Date format
eu: Data formatua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Menu name
eu: Menu izena

en: The file could not be created.
eu: Fitxategia ezin izan da sortu.

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
