Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to ga translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: View
ga: Féach ar

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Phone
ga: Fón

en: View all
ga: Léigh tuilleadh

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Strong
ga: Láidir
