Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Node
mg: Fehy
