Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha13) - en to pl translation catalogue (177 entries)

en: tags
pl: tagi

en: Forms
pl: Formularze

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Action
pl: Akcja

en: Tags
pl: Tagi

en: Overview
pl: Przegląd

en: all
pl: wszystkie

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Center
pl: Środek

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: True
pl: Prawda

en: Small
pl: Małe

en: View
pl: Widok

en: Teaser
pl: Skrót

en: Event
pl: Termin

en: Text
pl: Tekst

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: User
pl: Użytkownik

en: Contact
pl: Kontakt

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: Open link in new window
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie

en: All
pl: Wszystko

en: Date format
pl: Format daty

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Custom
pl: Własne

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Authored by
pl: Autor

en: Phone
pl: Telefon

en: Desc
pl: Malejąco

en: Company
pl: Firma

en: View all
pl: Zobacz wszystkie

en: Background color
pl: Kolor tła

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Applications
pl: Aplikacje

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Share
pl: Udostępnij

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Time format
pl: Format czasu

en: Front page
pl: Strona główna

en: Source file
pl: Plik źródłowy

en: Buttons
pl: Przyciski

en: characters
pl: znaków

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Superscript
pl: Superskrypt

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Submissions
pl: Zgłoszenia

en: Webform
pl: Formularz

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Event start
pl: Początek wydarzenia

en: Event end
pl: Zakończenie wydarzenia

en: Grid
pl: Siatka

en: Italic
pl: Kursywa

en: Global
pl: Globalne

en: Menu name
pl: Nazwa menu

en: Subscript
pl: Subskrypt

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Application
pl: Aplikacja

en: Blockquote
pl: Cytowanie

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: More link
pl: Odnośnik "więcej"

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: The file could not be created.
pl: Nie udało się utworzyć pliku.

en: Company name
pl: Nazwa firmy

en: Underline
pl: Podkreślony

en: Ordered list
pl: Uporządkowana lista

en: Unordered list
pl: Nieuporządkowana lista

en: About
pl: O stronie

en: Link class
pl: Klasa odnośnika

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: Choose
pl: Wybierz

en: Sort direction
pl: Kierunek sortowania

en: Do you really want to continue?
pl: Czy chcesz kontynuować?

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Light
pl: Jasny

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Foreground color
pl: Pierwszoplanowy kolor

en: Horizontal rule
pl: Linia pozioma

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Strong
pl: Silne

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Variant
pl: Wariant

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Select a target
pl: Wybierz cel

en: Header text
pl: Tekst nagłówka

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Terms of use
pl: Warunki korzystania

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Module settings
pl: Ustawienia modułu

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Dark
pl: Ciemny

en: Nothing
pl: Niczego

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Eg: h1, h2, p
pl: Przykładowo: h1, h2, p

en: Master
pl: Główny

en: Node UUID
pl: UUID węzła

en: Main image
pl: Główny obraz

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: 404 page not found
pl: 404 strona nie znaleziona

en: Show label
pl: Pokaż etykietę

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Boolean value
pl: Wartość logiczna

en: Trim link text length
pl: Długość przyciętej treści odnośnika

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
pl: Pozostaw to pole puste aby długość treści odnośnika była nieograniczona.

en: URL only
pl: Tylko adres URL

en: Show URL as plain text
pl: Pokaż adres URL jako czysty tekst

en: Add rel="nofollow" to links
pl: Dodaj rel="nofollow" do odnośników

en: Link text trimmed to @limit characters
pl: Przycięto treść odnośnika do @limit znaków

en: Link text not trimmed
pl: Nie przycięto treści odnośnika

en: Show URL only as plain-text
pl: Pokazuj tylko adres URL jako czysty tekst

en: Show URL only
pl: Pokazuj tylko adres URL

en: Add rel="@rel"
pl: Dodaj rel="@rel"

en: Processed text
pl: Przetworzony tekst

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

en: 403 access denied
pl: 403 dostęp zabroniony

en: Query key
pl: Klucz zapytania

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
pl: Ręcznie wprowadzone ścieżki powinny zaczynać się od /, ? lub #.

en: Responsive image style
pl: Styl responsywnego obrazu

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Textfield size: @size
pl: Rozmiar pola tekstowego: @size

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
pl: Wykryto rekurencyjne renderowanie w trakcie renderowania encji %entity_type: %entity_id, używającej pola %field_name w zestawie %bundle_name. Przerwano renderowanie.

en: Privacy policy
pl: Polityka prywatności

en: Use local files for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne pliki w mediach wielokrotnego użytku.

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: to %type
pl: do %type
