Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: View
sq: Shfaq

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Menu name
sq: Emri i menusë

en: The file could not be created.
sq: Skedari nuk mundi të krijohet.

en: About
sq: Informacione
