Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha15) - en to ast translation catalogue (46 entries)

en: tags
ast: etiquetes

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Small
ast: Pequeñu

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Contact
ast: Contautu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: characters
ast: caráuteres

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax
