Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha16) - en to ml translation catalogue (41 entries)

en: tags
ml: അനുബന്ധങ്ങള്‍

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Description
ml: വിവരണം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: all
ml: എല്ലാം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Node
ml: നോഡ്

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം

en: Front page
ml: പ്രധാനതാള്‍

en: Restricted HTML
ml: നിയന്ത്രിതമായ HTML
