Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha17) - en to bg translation catalogue (53 entries)

en: tags
bg: етикети

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Action
bg: Действие

en: Tags
bg: Таг

en: Overview
bg: Обзор

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Quote
bg: Оферта

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Small
bg: Малък

en: View
bg: Прегледай

en: Text
bg: Текст

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Authored by
bg: Написано от

en: Phone
bg: Телефон

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Time format
bg: Формат на часа

en: Front page
bg: Начална страница

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Apply
bg: Търси

en: Strong
bg: Получерно

en: Text format
bg: Текстов формат
