Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha17) - en to hu translation catalogue (171 entries)

en: tags
hu: címkék

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Description
hu: Leírás

en: more
hu: tovább

en: Action
hu: Művelet

en: Tags
hu: Címkék

en: Overview
hu: Áttekintés

en: all
hu: mind

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: True
hu: Igaz

en: Small
hu: Kicsi

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Event
hu: Esemény

en: Text
hu: Szöveg

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: Open link in new window
hu: A hivatkozás megnyitása új ablakban

en: All
hu: Mind

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Custom
hu: Egyéni

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Authored by
hu: Szerző

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Phone
hu: Telefon

en: Desc
hu: Csökk

en: Company
hu: Cég

en: Event overview
hu: Események áttekintése

en: View all
hu: Összes megtekintése

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Redirect to
hu: Átirányítás

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: Size of textfields
hu: Szövegmezők mérete

en: Share
hu: Megosztás

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Time format
hu: Időformátum

en: Front page
hu: Címlap

en: Buttons
hu: Gombok

en: characters
hu: karakterek

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: Superscript
hu: Felső index

en: Changed
hu: Módosítva

en: Submissions
hu: Beküldések

en: Webform
hu: Űrlap

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Bold
hu: Vastag

en: Event start
hu: Esemény kezdete

en: Event end
hu: Esemény vége

en: Italic
hu: Dőlt

en: Global
hu: Általános

en: Subscript
hu: Alsó index

en: Orange
hu: Narancs

en: Blockquote
hu: Idézet

en: Pager
hu: Lapozó

en: Offset
hu: Eltolás

en: More link
hu: Tovább hivatkozás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Company name
hu: Cég neve

en: Underline
hu: Aláhúzás

en: Ordered list
hu: Sorszámozott lista

en: Unordered list
hu: Rendezetlen lista

en: About
hu: Leírás

en: Unordered list of links
hu: Hivatkozások rendezetlen listája

en: Link class
hu: Hivatkozás osztálya

en: Add @type
hu: @type hozzáadása

en: Choose
hu: Választás

en: Sort direction
hu: Rendezés iránya

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Horizontal rule
hu: Vízszintes vonal

en: Database Server
hu: Adatbázis kiszolgáló

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: - All -
hu: – Mind –

en: Textarea
hu: Szövegdoboz

en: The maximum length of the field in characters.
hu: A mező leghosszabb karakterszáma.

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Strong
hu: Erős

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Show more
hu: Több mutatása

en: Select a target
hu: Cél kiválasztása

en: Show less
hu: Kevesebb mutatása

en: Header text
hu: Fejléc szövege

en: Image style
hu: Képstílus

en: Wrapper
hu: Befoglaló

en: Terms of use
hu: Felhasználási feltételek

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Asc
hu: Növ

en: Eg: h1, h2, p
hu: Pl.: h1, h2, p

en: Put a class on the wrapper. Eg: block-title
hu: Osztály hozzáadása a befoglalóhoz. Például: block-title

en: Master
hu: Mester

en: Apple
hu: Alma

en: Banana
hu: Banán

en: Event settings
hu: Esemény beállítások

en: 404 page not found
hu: 404 – Az oldal nem található

en: Show label
hu: Címke mutatása

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Maximum Width
hu: Legnagyobb szélesség

en: Link text: @text
hu: Hivatkozás szövege: @text

en: Boolean value
hu: Logikai érték

en: Trim link text length
hu: Hivatkozásszöveg hosszának csonkolása

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
hu: Üresen hagyva a hivatkozásszöveg hossza nem lesz korlátozva.

en: URL only
hu: Csak webcím

en: Show URL as plain text
hu: A webcímet egyszerű szövegként mutassa

en: Add rel="nofollow" to links
hu: rel="nofollow" hozzáadása a hivatkozásokhoz

en: Link text trimmed to @limit characters
hu: Hivatkozásszöveg @limit karakterre lett csonkolva

en: Link text not trimmed
hu: Hivatkozásszöveg nem lett csonkolva

en: Show URL only as plain-text
hu: A webcímeket csak egyszerű szövegként mutassa

en: Show URL only
hu: Csak webcím mutatása

en: Add rel="@rel"
hu: rel="@rel" hozzáadása

en: Processed text
hu: Feldolgozott szöveg

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
hu: A beviteli mezőben annak kitöltéséig megjelenő szöveg. Egy példa érték vagy rövid leírás tájékoztatja a felhasználót az elvárt formátumról.

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder

en: 403 access denied
hu: 403 – A hozzáférés megtagadva

en: Query key
hu: Lekérdezés kulcsa

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
hu: A kézzel megadott útvonalaknak per jellel (/), kérdőjellel (?), vagy kettőskereszttel (#) kell kezdődniük.

en: Label: @label
hu: Címke: @label

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Textfield size: @size
hu: Szövegmező mérete: @size

en: Put a class on the link. Eg: btn btn-default
hu: Egy osztály hozzáadása a hivatkozáshoz. Például: btn btn-default

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
hu: %entity_type típusú %entity_id entitás %bundle_name mezőköteg %field_name mezőjével való megjelenítése megszakítva, mert az önmagára visszaható (rekurzív).

en: Privacy policy
hu: Adatvédelmi irányelvek

en: Use local files for reusable media.
hu: Helyi fájlok használata az újrahasználható médiához.

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: to %type
hu: %type típushoz
