Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha19) - en to sr translation catalogue (44 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Open link in new window
sr: Отвори линк у новом прозору

en: Date format
sr: Формат датума

en: Block
sr: Блок

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Changed
sr: Промењен

en: Sort direction
sr: Правац сортирања

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Text format
sr: Формат текста

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ
