Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha20) - en to kk translation catalogue (42 entries)

en: tags
kk: тегтер

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Email address
kk: Email адресі

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Small
kk: Кіші

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Authored by
kk: Автор

en: Front page
kk: Басты бет

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Strong
kk: Қатты
