Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha22) - en to hy translation catalogue (58 entries)

en: tags
hy: թեգեր

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: True
hy: Ճիշտ

en: Small
hy: Փոքր

en: View
hy: Դիտել

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: characters
hy: նիշերը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: Strong
hy: ՈՒժեղ

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Nothing
hy: Ոչինչ
