Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha23) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Contact
mk: Контакт

en: Add @type
mk: Додај @type

en: - All -
mk: - Сите -
