Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha23) - en to sq translation catalogue (39 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Preview
sq: Shikoje

en: Small
sq: E vogël

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: About
sq: Informacione

en: Strong
sq: Vënë në dukje
