Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha24) - en to br translation catalogue (19 entries)

en: tags
br: gerioù-alc'hwez

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Page
br: Pajenn

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: About
br: Diwar-benn
