Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha29) - en to af translation catalogue (43 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Email address
af: E-posadres

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Action
af: Aksie

en: Overview
af: Oorsig

en: all
af: alle

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Small
af: Klein

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Apply
af: Pas toe

en: The %field field is required.
af: Die !field veld is verpligtend.

en: - All -
af: - Alle -

en: Strong
af: Vetgedruk

en: Text format
af: Teksformaat

en: Master
af: Meester
