Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha29) - en to my translation catalogue (46 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: all
my: အားလုံး

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: True
my: အမှန်

en: Small
my: အသေး

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Submissions
my: တင်သွင်းခြင်း

en: Bold
my: ထူရန်

en: Italic
my: စောင်းရန်

en: Underline
my: မျဉ်းကြောင်းတားရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Text format
my: စာသားပုံစံ

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
