Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha32) - en to gl translation catalogue (108 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Action
gl: Acción

en: Overview
gl: Vista xeral

en: all
gl: todos

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: True
gl: Verdadeiro

en: Small
gl: Pequeno

en: View
gl: Ver

en: Event
gl: Evento

en: Text
gl: Texto

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Open link in new window
gl: Abrir ligazón en nova ventá

en: All
gl: Todo

en: Date format
gl: Formato de data

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Custom
gl: Personalizado

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Authored by
gl: Creado por

en: Phone
gl: Teléfono

en: Company
gl: Compañía

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Buttons
gl: Botóns

en: characters
gl: caracteres

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Superscript
gl: Superíndice

en: Changed
gl: Cambiado

en: Submissions
gl: Envíos

en: Webform
gl: Formulario web

en: Apply
gl: Aplicar

en: Bold
gl: Negriña

en: Italic
gl: Cursiva

en: Subscript
gl: Subíndice

en: Blockquote
gl: Bloque de cita

en: Pager
gl: Paxinador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: More link
gl: Ligazón máis

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Company name
gl: Nome da empresa

en: Underline
gl: Subliñado

en: Ordered list
gl: Lista ordenada

en: Unordered list
gl: Lista non ordenada

en: About
gl: Información

en: Link class
gl: Clase de ligazón

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Horizontal rule
gl: Línea horizontal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Textarea
gl: Área de texto

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: Strong
gl: Forte

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Text format
gl: Formato do texto

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Nothing
gl: Nada

en: Show label
gl: Amosar etiqueta

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: to %type
gl: a %type

en: Redirect to the webform
gl: Redirixir ao webform
