Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha33) - en to et translation catalogue (46 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Email address
et: E-posti aadress

en: more
et: veel

en: Action
et: Tegevus

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: True
et: Tõene

en: View
et: Kuva

en: Event
et: Sündmus

en: Email
et: E-kiri

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Authored by
et: Autor

en: Phone
et: Telefon

en: Desc
et: Kahanev

en: Company
et: Asutus

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Changed
et: Muudetud

en: Submissions
et: Vastused

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Company name
et: Ettevõtte nimi

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
