Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha33) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Email address
os: Email адрес

en: Action
os: Архайд

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
