Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha33) - en to ro translation catalogue (44 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Email address
ro: Adresă email

en: more
ro: mai multe

en: Action
ro: Acțiune

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: True
ro: Adevărat

en: View
ro: Afișează

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Date format
ro: Format dată

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Authored by
ro: Autor

en: Phone
ro: Telefon

en: Desc
ro: Descendent

en: Company
ro: Companie

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Your message has been sent.
ro: Mesajul tău a fost trimis.

en: Changed
ro: Schimbat

en: Submissions
ro: Trimiteri

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Company name
ro: Nume companie

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Module settings
ro: Setările modulului

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
