Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha35) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: more
bs: još

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Event
bs: Događaj

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Date format
bs: Format datuma

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Authored by
bs: Napisao

en: First name
bs: Ime

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Add @type
bs: Dodaj @type
